ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8271033
nr 827 1033
Nyrokoko, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2013
kl 18:46:23
20/5 13:33:41
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.